Bądź na bieżąco

W obecnych czasach jak nigdy wcześniej mamy możliwość bycia na bieżąco z wydarzeniami z całego świata. Rolę gazet, radia czy telewizji przejął Internet, dzięki któremu jesteśmy w stanie śledzić sytuacje w każdym zakątku świata.

Bardzo duże znaczenie w przepływie informacji oraz kształtowaniu opinii mają media społecznościowe, czyli social media. To właśnie dzięki nim każdy z nas może zapoznać się z poglądami ważnego polityka, jeśli oczywiście posiada on swój profil na popularnym Twitterze czy Facebooku.

Prowadzenie takiego profilu nie jest trudne, a dodawanie swoich komentarzy czy publikowanie postów może odbywać się za pomocą telefonu komórkowego połączonego z Internetem. To właśnie dzięki takim urządzeniom możemy błyskawicznie dowiadywać się o ważnych decyzjach, które zostały podjęte na przykład na oficjalnym spotkaniu Rady Ministrów.

To ogromna przewaga nad tradycyjnymi mediami, które publikowały informacje z pewnym opóźnieniem. Dlatego też, spada ilość osób czytających regularnie gazety.