Coś na obrzęki i stłuczenia

Gdy uderzymy się mocniej, oczywiście poczujemy ból – czasami naprawdę silny. Innym skutkiem mocnych uderzeń mogą być stłuczenia oraz obrzęki, które w niektórych sytuacjach poważnie ograniczają naszą zdolność ruchu. Do najbardziej problematycznych należą stłuczone kolana, bo chodzenie przez jakiś czas jest znacznie utrudnione. Bez względu na to, której części ciała dokuczliwość dotyczy, warto mieć w domowej apteczce jakiś sprawdzony sposób.

Kłaniają się wszelkiego rodzaju maści oraz żele. Ich kluczowymi składnikami są związki chemiczne o działaniu leczniczym, które wykazują właściwości przeciwbólowe, przeciwzakrzepowe i skutecznie pomagają pozbyć się obrzęku. Czasami już po jednej aplikacji na bolące miejsce czujemy wyraźną ulgę, choć zwykle ważne jest systematyczne stosowanie specyfiku. Leki tego rodzaju są wydawane bez recepty i co ważne nie zaliczają się do drogich.

Często mają te same składniki aktywne w jednakowych proporcjach, a ewentualne różnice w cenach wynikają z renomy konkretnej marki.

www.galapagosmusic.pl