Nasiona konopi automaty?

Wiemy już, że możemy się spotkać z wieloma różnymi odmianami nasion konopi, które mniej lub bardziej będą się od siebie różniły? Jeśli tak, to musimy wiedzieć, że dla ułatwienia ich poszukiwań, zostały one podzielone według rodzaju. Dlatego mamy nasiona konopi indoor, które można hodować w zamkniętych pomieszczeniach. Mamy nasiona konopi outdoor, które nadają się do hodowania na zewnątrz. Ale mamy również określenie nasiona konopi automaty, i jeśli chcemy w pełni świadomie przebierać w bogatej ofercie nasion konopi, to powinniśmy wiedzieć, co ta nazwa oznacza, tak aby od razu wiedzieć, na co możemy liczyć, jeśli wybierzemy odmiany nasion konopi oferowanych właśnie pod tym określeniem.

O czym musimy wiedzieć?

Przede wszystkim musimy być świadomi, że jeśli widzimy określenie Pestki automaty lub nasiona konopi automaty, to oznacza to, że będziemy mieli tutaj do czynienia z nasionami, przy których będziemy mieli gwarancję łatwego, szybkiego i w miarę obfitego plonu, do osiągnięcia którego nie będziemy musieli pilnować zachowywania cyklu oświetlenia, ani nie będziemy musieli usuwać roślin męskich.

Co to oznacza w praktyce? To znaczy, że jeśli zdecydujemy się na nasiona konopi automaty, to będą one na tyle szybko wzrastać, że w warunkach hodowania na zewnątrz, będziemy mogli efekty naszej pracy zbierać nawet dwa razy w czasie sezonu, ponieważ czas ich wzrostu to około 10 tygodni.

Jakie są ograniczenia?

Oczywiście warto też mieć świadomość, że wybierając nasiona konopi automaty, musimy się liczyć z tym, że będą one mniejsze w stosunku do nasion konopi feminizowanych. Co więcej, zawierają również mniej psychoaktywnych kannabinoidów. Na szczęście naukowcy mają na to swoje sposoby i udaje im się w taki sposób połączyć aromat i moce z różnych odmian, że praktycznie nie będziemy zauważali różnicy między działaniem nasion konopi automaty, a tych, które będą kupowane z innej kategorii i nie będą wzrastały aż tak szybko. Warto wiedzieć, że jeśli tylko kupimy odpowiednią odmianę nasion konopi to będziemy mogli ją uprawiać w takich warunkach, jakie jesteśmy w stanie jej stworzyć.

Dlatego decydując się na nasiona konopi automaty, możemy liczyć na to, że będą one rosnąć znacznie szybciej, a to będzie oznaczało, że w tym samym czasie, będziemy w stanie zbierać owoce naszej pracy częściej, niż miałoby to miejsce przy innych odmianach.

www.kulturysta.bialystok.pl