Nicolas Potel Bonnes Mares

Co można powiedzieć o Bones Mares od Nicolasa Potel? Bardzo wiele i w zdecydowanej większości należy mówić w superlatywach. Bonnes Mares to znakomite wino, pełne smaku dojrzałych, słodkich owoców i jedwabistości tanin. Trunek odznacza się elegancką czerwienią i nie brak mu nuty dymu oraz wysokiej mineralności. Doskonały jest również długi finisz.

Wino nabierze najlepszych właściwości z czasem. Wysoko oceniany rocznik 2007 może leżakować minimum pięć lat. A dobrym pomysłem jest również otwarcie trunku po blisko dwudziestu latach. Przewiduje się, że wino będzie smakować znakomicie około 2025 roku.

Twórca Bonnes Mares, czyli Nicolas Potel to wielki pasjonat wina. To on rozsławił na całym świecie Maison Nicolas Potel. Producent zachwyca winiarski świat od 1997 roku. Jest tytanem pracy, co widać także po rozwoju firmy.

Nicolas Potel jest ceniony również przez przedsiębiorców – dzięki temu, jak świetnie prowadzony jest jego biznes. To nie koniec dobrych rzeczy, które można powiedzieć o samym twórcy. Nicolas Potel nie jest jedynie rządnym zysku biznesmanem ani nawet tylko twórcą wybornych win. W swoim regionie słynie z dbałości o tereny zieleni, oczywiście najbardziej te, na których rosną stare krzewy.

Potel potrafił produkować doskonałe trunki jeszcze zanim wszedł w posiadanie własnych winnic. Tworząc ze skupowanych winogron zachwycał cały winiarski świat. Aktualnie firma jest prowadzona przez braci Cottin, jednak nadal podąża kierunkiem wyznaczonym przez wielkiego Nicolasa Potel.

inzynieria.ekologiczny.edu.pl wina na wesele